GPS a telefon komórkowy

S51 http://www.blognavi.pl/po-godzinach/311-opony-zimowe-obowizkowe-od-listopada

Jeśli nie mamy problemów z obsługą nowoczesnego telefonu komórkowego, to z pewnością poradzimy sobie również z samochodowym GPS-em. Co ciekawe, oba wymienione urządzenia mają ze sobą wiele wspólnego i oba są niezwykle przydatne.

Nawigacja satelitarna w XXI wieku może być wykorzystywana praktycznie w każdym rodzaju pojazdu. Jeśli chcemy wyposażyć się w taki sprzęt, to nie musimy dokonywać żadnych modyfikacji w naszym aucie. Wielkość GPS-u jest absolutnie porównywalna z wielkością współczesnego telefonu komórkowego. W ogóle, mają one podobny wygląd. Zarówno satelitarna nawigacja samochodowa, jak i nowoczesna „komórka” mieści się w kieszeni. Oba te urządzenia wyposażone są w duży dotykowy ekran. Również ich waga jest zbliżona. Podobnie jak wiele innych produkowanych współcześnie urządzeń, omawiany sprzęt jest niezwykle prosty w obsłudze. Zadbali o to projektanci, którzy starali się uczynić go maksymalnie funkcjonalny i przejrzystym nawet dla osób niezbyt dobrze obeznanych z elektroniką.

Zalet telefonu komórkowego nie trzeba tutaj chyba wymieniać, ponieważ zna je niemal każdy z nas. GPS jest równie przydatnym urządzeniem, dzięki któremu kierowcy mogą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po nieznanym terenie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. GPS można więc polecić każdemu posiadaczowi i użytkownikowi samochodu.

Rysiek to aplikacja antyradarowa dla kierowców https://traffic.naviexpert.pl/remonty/gdansk/

Zostaw komentarz